marka joik
Pielęgnacja twarzy

Marka JOIK – poznaj te naturalne kosmetyki premium

Marka JOIK narodziła się w pięknej, surowej Estonii w dość odległym już roku 2005. To właśnie wtedy jej właścicielka – Eva-Maria Õunapuu doszła do wniosku, że znalezienie wysokiej jakości świec zapachowych może być zadaniem znacznie trudniejszym niż początkowo jej się wydawało. Ponieważ jednak była kobietą czynu, nie wywołało to w niej ani niepokoju, ani niezadowolenia. Skoro w jej najbliższym otoczeniu zabrakło producentów takich świec, sama postanowiła je wytwarzać. Od samego początku jej celem było unikanie szkodliwych dla środowiska świec parafinowych. Alternatywą dla nich okazał się naturalny wosk. Umiłowanie tego, co naturalne i piękne sprawiło, że w świecach zakochali się nie tylko znajomi Evy-Marii, ale i osoby jej obce, a ona sama systematycznie zaczęła poszerzać linię produkcyjną o kolejne propozycje. Dziś kosmetyki naturalne JOIK królują w całej Skandynawii. Od niedawna można znaleźć je również na polskim rynku.

Co wyróżnia produkty JOIK na tle konkurencyjnych rozwiązań?

Firm oferujących kosmetyki naturalne jest wiele, nic dziwnego, że często możemy usłyszeć pytanie o to, co wyróżnia firmę JOIK na tle innych podmiotów. Tym, co uznaje się za jej znak rozpoznawczy, jest przede wszystkim połączenie najlepszych składników naturalnych z możliwościami, jakie jest w stanie zaoferować nowoczesna nauka i nordyckie tradycje związane z pielęgnacją skóry. JOIK to także możliwość skorzystania z rozwiązań, które są wolne od parabenów, siarczanów oraz produktów petrochemicznych. Posiadają certyfikat ECOCERT – jednej z najbardziej prestiżowych organizacji tego typu, a blisko 98 procent firmowej oferty to kosmetyki, z których bez obaw mogą korzystać również weganie. JOIK nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a ponieważ w większości są to rozwiązania wytwarzane ręcznie, można liczyć na ich wyjątkową skuteczność. Kupując kolejne z nich nie trzeba obawiać się też, że deklaracje producenta mogą nie mieć wiele wspólnego ze stanem faktycznym. Tak składniki, jak i procesy produkcyjne podlegają ścisłej kontroli ze strony niezależnych organizacji.

JOIK – misja firmy

Estoński producent kładzie duży nacisk na to, aby oferowane były dokładnie takie kosmetyki, jakie sami pracownicy firmy kupowaliby najchętniej. To właśnie dlatego w kolejnych produktach przeznaczonych tak do pielęgnacji ciała, jak i twarzy znajduje się dokładnie to, o czym informuje się na ich opakowaniach. Znakiem rozpoznawczym kolejnych rozwiązań jest jednocześnie minimalizm. Analizując skład kosmetyków z pewnością nie natrafimy na rozwiązania niepotrzebne, będące jedynie zapychaczami. Możemy przy tym liczyć na szereg wyjątkowych składników. Wśród nich warto wymienić choćby olejki eteryczne, wyciągi z roślin nordyckich, olej rzepakowy lokalnego pochodzenia, zioła i miód. Surowa skandynawska natura nie szczędzi naturalnych produktów idealnych dla zdrowia i urody, a JOIK to firma, która wie, jak je wykorzystywać.

JOIK – co znajdziemy w ofercie

Oferta JOIK to imponująca liczba produktów przeznaczonych nie tylko do pielęgnowania ciała, ale i twarzy. Chcąc przekonać się o ich skuteczności można sięgać więc zarówno po kosmetyki nawilżające do twarzy, maseczki i peelingi, jak i po produkty przeciwstarzeniowe w szerokim wyborze. Osoby, które cenią sobie pielęgnację na najwyższym poziomie, nie powinny być też rozczarowane korzystając z kremów i balsamów przeznaczonych nie tylko do pielęgnacji ciała, ale również dłoni oraz stóp. Jest w czym wybierać, oferta jest przy tym systematycznie rozszerzana również w oparciu o uwagi klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *