marka hagi
Pielęgnacja ciała

Marka Hagi – dlaczego warto ją poznać?

Hagi Cosmetics zaliczana jest do stale rosnącej grupy polskich marek ekologicznych. Podbija rynek zachwycając zarówno zwolenników naturalnej pielęgnacji, jak i osoby, które do tej pory podchodziły do niej z dużą ostrożnością. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Z miłości do planety

Ostatnie lata to wzrost popularności tego wszystkiego, co można nazwać ekologicznym. Nic więc dziwnego, że rośnie nie tylko zapotrzebowanie na kosmetyki naturalne na polskim rynku, ale także skala odpowiedzi na nie. Społeczeństwo nie jest już tak nieświadome, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz więcej osób nie tylko doskonale wie o tym, że ma wybór, ale również potrafi go skutecznie wykorzystać.

Kosmetyki naturalne prezentowane przez Hagi Cosmetics spełniają coraz surowsze wymogi firm zajmujących się certyfikacją. Są skomponowane w przynajmniej 95 procentach ze składników pochodzenia naturalnego, a wszystko to, co wchodzi w ich skład, jest pozyskiwane metodami fizycznymi, enzymatycznymi i mikrobiologicznymi. Hagi Cosmetics idzie zresztą o krok dalej stawiając na składy nie tylko przyjazne użytkownikom, ale i krótkie.

Produkty oczyszczające i pielęgnacyjne w ofercie Hagi Cosmetics

Hagi Cosmetics to marka znana z tego, że oferuje szeroki wybór produktów mających nie tylko działanie oczyszczające, ale również pielęgnujące. Jej asortyment jest zresztą systematycznie poszerzany i zazwyczaj dzieje się tak pod wpływem sugestii napływających ze strony kupujących.

Bazę produktową niezmiennie stanowią surowce naturalne. Kosmetyki Hagi bazują przy tym zwykle na olejach roślinnych. Taka decyzja nie jest dla nikogo zaskoczeniem, bo te z uwagi na swoją budowę przypominają lipidy, z którymi mamy do czynienia w ludzkiej skórze. Jakby tego było mało, w ofercie dominują produkty wytwarzane ręcznie, w oparciu o tradycyjne metody. Nawet obecne w kolejnych produktach ekstrakty wodne oraz olejowe powstają na bazie dziko rosnących ziół zbieranych na zlecenie firmy. Osoby sięgające po kosmetyki Hagi zachwycają się nie tylko ich składem i skutecznością, ale również zapachem. Po raz kolejny nie mamy do czynienia z dziełem przypadku. Zapach nie mógłby być mniej wyjątkowy. Wszak jest efektem pracy z oryginalnymi olejkami eterycznymi.

Analizując ofertę Hagi Cosmetics warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt z nią związany. Bardzo często okazuje się, że konkretnych produktów nie można już dostać w jej ramach nawet pomimo tego, że istnieje na nie duże zainteresowanie. Taki stan rzeczy może początkowo zaskakiwać, zdumienie znika jednak, gdy okazuje się, że odpowiada za niego właśnie przywiązanie do naturalności. Kosmetyki powstają z lokalnych surowców roślinnych, a dostępność do nich bywa ograniczona choćby z uwagi na naturalny cykl pór roku.

Kosmetyki Hagi – kogo powinny zainteresować?

Hagi to jedna z tych firm, które starają się pomóc osobom o zróżnicowanych rodzajach skóry. Jej oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób o cerze normalnej, jak i tłustej, w szczególny sposób chwalą ją sobie jednak posiadacze skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej szczególnej troski i starannej pielęgnacji. Naturalne, przemyślane składy pozwalają na skuteczną ochronę bez ryzyka wystąpienia podrażnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *